Jak działamy?

Inwestorom oferujemy dwa modele współpracy

  • Pierwszy model skierowany jest od inwestorów (firm / instytucji / inwestorów indywidualnych) posiadających wystarczający kapitał / źródło finansowania do tego by samodzielnie stać się właścicielami farmy fotowoltaicznej. Nasza firma proponuje takim inwestorom przeprowadzenie całego procesu inwestycji od wyszukania gruntu pod budowę farmy fotowoltaicznej poprzez załatwienie wszystkich formalności i realizację całej inwestycji aż do oddania w użytkowanie gotowej, działającej farmy i zarządzanie jej pracą (wraz z obsługą techniczną). Każdego inwestora traktujemy indywidualnie i w pełni dopasowujemy inwestycję zgodnie z jego oczekiwaniami.
  • Drugi model skierowany jest do znacznie szerszej grupy inwestorów, którzy posiadają niewielki kapitał ale wiedzą, że inwestycja w branżę OZE jest opłacalna, bezpieczna i przynosi stałe i wymierne zyski. Takim inwestorom proponujemy zakup udziałów w farmach fotowoltaicznych. Co ważne, wystarczy zaledwie 25 000 zł - już taka kwota pozwala już na zakup udziałów i gwarantuje stałe zyski wypłacane kwartalnie!
Dzięki unikalnym rozwiązaniom wypracowanym przez naszą firmę, niemal każdy może sobie pozwolić na inwestowanie w elektrownie słoneczne, które niewątpliwie są przyszłością energetyki na całym świecie zarówno z ekonomicznego jak i ekologicznego punktu widzenia.

Oto jak wyglądają kolejne etapy współpracy z nami:
  1. Spotkanie informacyjne z naszym przedstawicielem
  2. Zawarcie umowy inwestycyjnej na podstawie której Inwestor nabywa udziały w konkretnej farmie fotowoltaicznej
  3. Wpłata środków
  4. Przekazanie Inwestorowi certyfikatu inwestycyjnego
  5. Wypłata Inwestorowi gwarantowanych zysków w cyklu kwartalnym

Skontaktuj się z nami

Umów się z naszym przedstawicielem i dowiedz się szczegółów!